Неділля, 05.05.2024, 13:06Вітаю Вас Гість | RSS
Статистика
Головна » 2015 » Лютий » 17 » Вершини спортивного Олімпу підкорюються пасічнянцям.
Вершини спортивного Олімпу підкорюються пасічнянцям.
10:27

15 лютого в м. Городок відбувся Чемпіонат області з класичного пауерліфтингу серед юнаків та дівчат (до 18 років), юніорів та юнок (до 23 років) чоловіків та жінок. В змаганнях виборювали право на перемогу більше 80 спортсменів з Хмельницької області, які представляли міста Кам’янець-Подільський, Городок, Волочиськ, Хмельницький, а також представники шести районів. Старосинявський район був представлений 9 спортсменами спортклубу «Самсон» Пасічнянського НВК тренер Русий І.П. З 9 учасників троє стали чемпіонами області у своїх вагових категоріях: Якимова Руслана, Малоголовець Світлана та Мороз Олексій. Троє стали призерами чемпіонату області – Покотило Олександр (ІІ місце), Сопрун Крістіна (ІІІ місце), Кулін Павло (ІІІ місце) та Покотило Сергій (ІІІ місце) серед юніорів. Вагомий внесок в здобутки команди зробили Огреба Вікторія, Мигдальський Леонід. В цілому команда юнаків виборола ІІІ призове командне місце набравши в сумі 30 очок